معرفی گروه مشاوره‌ای-آموزشی نوتروفیل

خانواده بزرگ نوتروفیل

خانواده‌ی بزرگ نوتروفیل، سال ۹۵ با هدف عدالت آموزشی و ایجاد یک بستر جدید مشاوره‌ای، به طوریکه تمامی دانش‌آموزان کنکوری بدون دغدغه‌های مالی با سیستم نوین طراحی شده‌ی این تیم، بتوانند به نتیجه دلخواهشان برسند، ایجاد شد .
در طی این سال‌ها، به لطف خدا این خانواده بزرگتر و موفق‌تر شد. ما افتخار این را داریم که نزدیک به 200 هزار دانش‌آموز از محتواهای رایگان تیم نوتروفیل بهره برده‌اند. به‌علاوه بیش از 15 هزار نفر، فقط از مشاوره‌ی خصوصی ما استفاده کردند که نتیجه‌ی آن هزاران رتبه‌ی برتر، در تمامی رشته‌ها در طی این 8 سال بوده است.

اگه میخوای تو کنکور قبول نشی؛ نوتروفیل رو انتخاب نکن!

ما در نوتروفیل، تمام احتیاجات شما را در مسیر کنکور را به بهترین شکل ممکن برآورده می‌کنیم تا کنکور را خوب تمام کنید!
در مسیر پر پیچ و خم کنکور، شما احتیاج به یک راهنمای خبره و کاربلد دارید تا بهترین استراتژی و برنامه را متناسب با شرایطتتان تنظیم کند. این برنامه باید بتواند تلاش‌های ارزشمند شما را در بهترین مسیر قرار دهد و زحمات شما با رفتن به مسیر‌های غلط از بین نرود. تلاش ما برای این است که شما فقط یک بار کنکور دهید!
مشاوران ما؛ بهترین منابع کمک درسی مانند کتاب‌ها، کلاس، ویدیوهای آموزشی و روش مطالعه درست هر درس را به شما معرفی می‌کنند. به‌علاوه، نوتروفیل از اهمیت روش‌های کنکوری هم غافل نشده است و مشاوران ما تلاش می‌کنند تا با آموزش روش صحیح خلاصه‌نویسی، مرور، جمع‌بندی، نحوه‌ی آزمون دادن و … متناسب با شرایط شما، بهترین ابزارها را برای موفقیت برای شما فراهم کنند. البته شما برای موفقیت، علاوه‌بر کتاب و روش کنکور، نیاز به پیوستگی هم دارید که ما با تماس‌های منظم و پیگیری شبانه‌ی گزارش‌های شما، این استمرار را به‌وجود می‌آوریم!
مشاوران تیم نوتروفیل، مثل یک دوست، در این راه این سخت و دشوار کنار شما هستند، تا با انگیزه این مسیر را ادامه دهید!
با نوتروفیل،کنکورتو خوب تموم میکنی!